s4a
s4b
s4c
s4d
s4e
Dzisiaj jest: 17.07.2018
Imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

E-pocztówki

Zobacz galerie z: Slideshow

Statystyki

Ostatnie 30 dni: 12111

Wszystkie wizyty: 343261

Użytkownicy online: 26

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

opublikowano: 2014-03-27


 Chronologiczny wykaz imprez na rok szkolny 2015/16

 Dział  I  -  IGRZYSKA

 

Lp.

Zadanie

Wojewódzkie

Rejonowe

Powiatowe

1-2

Indywidualne biegi przełajowe dz. i chł.

7.10.15 ś

Adamów

-

 

3-4

Sztafetowe biegi przełajowe

dz. i chł.

20.10.15 w

Lubartów

12.10.15 pn

Lubartów

06.10.2015

Stadion Ryki

Godz. 9:00 M. Nastalski

5-6

Badminton dz. i chł

18.11.15 ś

Zamość

12.11.15 cz

Piotrowice

4.11.2015 r.

Stężyca A. Drewnik

7-10

Tenis stołowy indywidualny dz. i chł. 2 kat. wiekowe

24.11.15 w

Kocudza

16.11.15 pn

Łaziska

03.11.2015 r.

Gózd W. Łukasiak

11-14

Pływanie - sztafety i indywid.

dz. i chł.

09.12.15 ś

Zamość

1.12.15 w

Puławy

26.11.2015

Ryki M. Nastalski; S. Kozdrój

15

Szachy drużynowe

15.12.15 w

Międzyrzec

-

 

16

Halowa piłka nożna chł.

-

-

13.01.2016

ZSO nr 2 w Rykach

17-20

Tenis stołowy drużynowy      dz. i chł. 2 kat. wiekowe

02.02.16  w

Kocudza

28.01.16 cz

Ryki

19.01.2016 r.

Gózd W. Łukasiak

21-22

Mini siatkówka „3” i „4” dz.

02.03.16 ś

       Świdnik

9.02.16 w

Opole Lub.

03.02.2016 r.

Stężyca A. Drewnik

23-24

Mini siatkówka „3” i „4” chł.

03.03.16 cz

Świdnik

10.02.16 ś

Opole Lub.

02.02.2016 r.

Ryki ZSO nr 2 K. Bednarczyk

25

Mini koszykówka dz.

15.03.16 w

Chełm

9.03.16 ś

Opole Lub.

04.03.2016 r.

Ryki ZSO nr 2 S. Kozdrój

26

Mini koszykówka  chł.

16.03.16 ś

Lublin

10.03.16 cz

Ryki

08.03.2016 r.

Ryki ZSO nr 2 S. Kozdrój

27

Mini piłka ręczna dziewcząt

14.04.16 cz

Łuków

8.04.16 pt

Puławy

22.03.2016 r.

Kłoczew T. Łukasik

28

Mini piłka ręczna chłopców

20.04 16 ś

     Janów Lub.

12.04.16 w

Puławy

22.03.2016 r.

Kłoczew T. Łukasik

29

Sztafety 4x100 i szwedzka dziew. i chłop.

07.06.16 w

Biała Podl.

16.05.16 pn

Puławy

(na ind. LA gimn.)

05.05.2016 r.

Sobieszyn J. Miłosz

30-31

Czwórbój dz. i chł.

19.05.16 cz

Puławy

11.05.16 ś

Puławy

 

32

Mini piłka nożna dziewcząt

24.05.16 w

Milanów

17.05.16 w

Opole Lub.

10.05.2016 r.

Dęblin ZSO P. Świtaj

33

Mini piłka nożna chłopców

31.05.16 w

       Parczew

23.05.16 pn

Ryki

18.05.2016 r.

Ryki ZSO nr 2 S. Kozdrój

 

 

  Postanowienia dotyczące realizacji kalendarza imprez sportowych na szczeblu rejonu II, w skład którego wchodzą powiaty: Lubartów, Puławy, Opole Lubelskie, Ryki,

w roku szkolnym 2015/2016.

1.      Godzina rozpoczęcia imprez - 1000.

2.      Startujące szkoły przed zawodami dostarczają organizatorowi zgłoszenie i ksero dowodu wpłaty (100 zł lub 50 zł) na rzecz LW SZS (obowiązkowo!), dokonanego poprzez Powiatowe SZS-y.

3.      Gospodarz zawodów zabezpiecza szatnie dla zawodników, obsadę sędziowską, boisko, dyplomy oraz oprawę rozpoczęcia i zakończenia zawodów.

4.      Organizatorzy zapewniają napoje chłodzące.

5.      Dokładne miejsce zawodów, jeśli nie jest podane w kalendarzu, gospodarz telefonicznie przekazuje do pozostałych powiatów na 7 dni przed terminem zawodów.

6.      Po zawodach organizatorzy są zobowiązani wysłać komunikaty do LW SZS i startujących szkół na adres jak w zgłoszeniu oraz koordynatora rejonowego w terminie 7 dni.

7.      W indywidualnych mistrzostwach rejonu w tenisie stołowym powiat może wystawić po 6 zawodników (zawodniczki) w każdej  kategorii wiekowej.

8.      W dwuboju nowoczesnym „Gimnazjada” wszystkie zainteresowane szkoły startują od razu w finałach wojewódzkich.

9.      W pływaniu indywidualnym powiat ma prawo wystawić po 3 zawodników (zawodniczki) na każdym dystansie i w każdej kategorii.

10.  W indywidualnej lekkiej atletyce powiat w każdej konkurencji może wystawić po 3  zawodników (zawodniczki) i  po dwie sztafety.

11.  W sztafetowych biegach przełajowych, czwórboju la, lidze la, badmintonie, drużynowym tenisie stołowym, sztafetach pływackich w zawodach rejonowych każdy powiat może wystawić po 2 drużyny (mistrz i wicemistrz powiatu). Zmiana: w druż. tenisie stołowym (Igrzyska) w starszej kategorii wiekowej mogą startować zawodnicy rocznik 2002 i młodsi.

12.  W grach zespołowych powiat reprezentuje tylko jego mistrz.

13.  Zawody pływackie odbędą się w rozbiciu czasowym. Godziny rozpoczęcia poszczególnych kategorii ustali organizator i przekaże do pozostałych powiatów na 7 dni przed zawodami.

14.  Nie wolno przyspieszać terminu zawodów. W wyjątkowych sytuacjach zawody można przełożyć na termin późniejszy po uzgodnieniu z zainteresowanymi szkołami (powiatami).

15.  Startujące szkoły telefonicznie potwierdzają swój udział w zawodach.

16.  Opiekunowie drużyn na życzenie opiekunów innych zespołów muszą być przygotowani do kontroli legitymacji szkolnych.

Powyższy regulamin zatwierdzono w dniu 13 czerwca 2015 r.  na spotkaniu Powiatowych Organizatorów Sportu Rejonu II:

1.      Zbigniew Sajda - Lubartów

2.      Sławomir Michna  - Puławy

3.      Robert Kania - Opole Lubelskie

4.      Artur Pacholski - Dęblin

 

Telefony kontaktowe powiatowych organizatorów sportu Rejonu II- Lubartów:

1.    Lubartów - Zbigniew Sajda - 855 01 10 (praca), 855 27 70 (fax), 600 816 738 (kom),

                                                e-mail: bzsajda@wp.pl,

2.    Puławy -  Sławomir Michna - 608 168 155 (kom.), 886 48 94 (fax),

                                                 e-mail: michnaslawomir@interia.pl - szkoły podstawowe i gimnazja   

  - Leszek Krawczak - 886 36 40 (praca), 694 414 758 (kom.), 888 21 05 (dom) -                                                  

                                     szkoły ponadgimnazjalne

3. Opole Lubelskie- Robert Kania- 8272322 (praca), 600875122 (kom), 8275016 (dom),

4.Ryki    -  Mariusz Nastalski - 865 24 50 (praca), 502 443 010 (kom),

               - Artur Pacholski  - Dęblin szkoły ponadgimn. -608 277 004(kom),

                 883 02 74 (praca tel. fax).   

                                               

Czytano: 0